BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 30 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLJEVE, GRANITIT,SHKALL ,IZOLIME TE BANJOVE,FASDA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE PER PUNE JU GARATOIM PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL OSE VIBER 045837540 +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim