BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 03 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,FASDA TE BRENDSHME ,,LAMINAT, ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG ,DHE KORREKSI NE PUNE ,KETE EDHE MUNDE TJAV DESHMOIM , PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, OSE VIBER NE TE DY NUMRAT 045837540 049113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim