BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 04 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,GRANITIT,,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME ,, LAMINAT ,, ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,ME NI QMIM TE ARESYSHEM NE TREG ,DHE KORREKSI NE PUNE , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL OSE VIBER +37745387540 OSE+38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim