MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 05 Nën 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE , SI DHE KRYM KETO SHERBIME;
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLAVE
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
RINOVIME TE BANJOVE
MONTIM LAMINATIT
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA ,ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,, PER PUNE JU GARATOIM ,,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL. 045837540 ,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim