MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 20 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE, SI DHE KRYM KETO SHERBIME
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLAVE
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME
RINOVIME TE BANJOVE
IZOLIME TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT
SI DHE SHUM SHERBIME TE TJERA ,
ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, ME QMIME TE ARSYSHME NE TREG ,DHE KORREKSI NE PUNE , PER IFO MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL.045837540 ,,049113983 OSE +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim