Montimi i Ujtë Ngrohjë Qëndrore Qeramikës

Kërkohet punë nga: endrit 27 Shk 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëjm Montimin e Ujit ,Ngrohjes qendrore Sanitaris Kanalizimeve dhe qeramikes ..Garancion per punen e kryer deri ne 5 Vite... Punojm me Kompenzim
tel: +377 (0) 44534783 & +386 (0) 49169436
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim