Punime me kubza

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Osmanaj company 27 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e oborreve me kubza ( kocka ) punojm rrug trotuare parkingje etj per me teper na kontaktoni ne 044252733 .049260210. fb osmanaj company.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim