kerkoj puntor ne ndertimtari

Kërkohet punë nga: gjergjaj 28 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj 1mjeshter edhe 1 puntor per ne ndertimtari pagesa sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim