ne shitje kerri i hekurit

Kërkohet punë nga: valon veselaj 13 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ne shitje ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim