punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit me rrasa me gur zida e shum sherbime tjera me gur ju mir presim tek vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim