vllezrit berisha

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjithat llojet e gurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim