Kerkoj pun ne furr kam pervoj pune 10 vjeqare

Kërkohet punë nga: smajl 12 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun kudo ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim