instalim ujsjellsit qiramikes dhe izolimin e banos

Kërkohet punë nga: ardian 07 Mar 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Të tjera
bejm instalimin e ujsjellsit dhe motimin e qiramikes dhe izolimin e banjos 377 44194772 vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim