kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Blerimi 08 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune ne ndonje market apo autolarje ne kline.jam 23 vjeqar kame nevoje per pune.mundeni edhe mem shkru ne viber dhe whatesapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim