financimi

Kërkohet punë nga: Gomez luc 22 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
Furnizimi i kredisë për individët dhe bizneset

Unë jam një person me karakter të mirë që ndihmon njerëzit
vështirësitë financiare përmes shërbimet e mia të kredisë. Pra, nëse ju
janë në çdo nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për të
Lexoni më shumë për kushtet e mia kredisë.
gomezluc516@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim