Bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Shqiprimi park 17 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Bujqësi
Bejm rregullimine oborrev me kubza betoni si dhe kryrjen e kanallav me bager. Dhe pun tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim