bejm rregullimin e obrrev me kubza betoni

Kërkohet punë nga: shqiprimi park 19 Gsh 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Bujqësi
bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni dhe hapjen e kanallva me bager dhe ngjeshjen e temelav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim