rregulimi i kopshtit me kubza

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: isak 11 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Bujqësi
Montojm kubeza betoni dhe

dizajnim per oborre.

per me shum info ne fb

fontana 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim