INSTALIME ELEKTRIKE

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Banesa ne shitje - Lipjan 14 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Inxhinieri
* Instalime Elektrike te Trafostacioneve (Blinda, Konstruksion metalike,
* Instalime te Tensionit te Larte,
* Instalime te Tensionit te Ulte,

Punet kryhen ne baze te standardeve teknike te parapara nga KEDS dhe jemi pergjegjes deri ne pranimin teknik dhe energjizimin e Trafo Stacionit

Na dergoni Pelqimin energjetike qe tju bejme oferten
shpejtim.a@hotmail.co.uk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim