Kerkoj Puntor I Cili Ben Pastrimin E Xhamave

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Super Clean 17 Sht 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj Puntor I Cili Ben Pastrimin e Xhamave Mosha Madhore 20-35 Vjet Per Me Shum Info

044/785-803
049/888-008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim