kerkojm puntore

Kërkohet punë nga: behar 17 Jan 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm pastruse per me pastru banes te ineresume mund te na thirr ne viber +38649855151 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim