Bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Shqiprimi 06 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e oborrev m kubza betoni dhe hapjen e kanallav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim