Fasader"Alberto

Kërkohet punë nga: Albert 09 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Fasader"Alberto
Kryeim keto Pun
Fasada
Suvatim
Ngjyra
Izulim Stiropolli
Knauf
Dekorme te ndryshme
Renovim etjj.. pr.agim bajraktari 044604985
044260142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim