Keramika

Kërkohet punë nga: I.COM 18 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto pune
Punojm me pllaka te qeramikes
Bajm grrymjen e parketit me makin profesionale
Bajm instalimin e ujit.
Per punen tone japim pergjithsi....
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim