MONTIM TE KUBZAVE [kockave]

Kërkohet punë nga: isak 16 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Rregullojm oborre me kubza betoni dhe renovimin etyre.

poashtu mbushjen me dhe dhe mbjelljen e barit,

pervoja shumvjeqare eshte edhe suksesi yune

per me shum info; FB Fontana 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim