Mjeshter ndertimi dhe Punetor te thjeshte ndertim

Kërkohet punë nga: "N.P.BESA-KOMERCE" 25 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
"N.P.BESA-KOMERCE" shpall konkurs pér vende te lira pune!

Puntoret te cilet ne kerkojm duhet te jene nga lamia e ndertimtaris;
10 Mjeshter ndertimi
10 Mjeshter
25 Punetor te thjeshte ndertimi etj.
Per me shum info 044/158-226
Viber: +377 44 158 226
e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Ju mirpresim.
"N.P.BESA-KOMERCE"
Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim