Toni-com

Kërkohet punë nga: Jeton 08 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndertimin dhe merementim e shtepive prej Temelit e deri ne Qati .
Kryem keto sherbime :
Ndertime te vogla dhe te mesme te qfardo lloji .

Per me shum na ndiqeni ne Facebook
https://www.facebook.com/Toni-Com-407000116015954/info/?tab=page_info&section=products&view
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim