axhak por nxemje qendrore

Kërkohet punë nga: hyzri 17 Dhj 04:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
krym keto pun izolim sterepoli fasada gled mallter axhak por nxemje qendrore qmimi si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim