gzimi

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ndertimyart 15 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ndertim suvatim izolim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim