kryej pune

Kërkohet punë nga: fatmir 27 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Sufadim,knauf,gips,fasad edhe moler dhe izelime te jashtme me provoj pune 15 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim