mjeshter rinovime glet moler pllak

Kërkohet punë nga: mjeshter, rinovime, glet, moler ,pllak 11 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
mjeshter, rinovime ,glet ,moler, pllak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim