ndertim i te gjitha kategorive

Kërkohet punë nga: nebi 23 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm ndertimin e shtepiav murev garazhda etje... nr tel..044495099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim