ndertim i ulet izolime me tulla

Kërkohet punë nga: parimi 26 Nën 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ndertojm shtepi me qelsa ne dor si dhe punojm te gjitha llojet e puneve ndertimore me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim