punim me tulla

Kërkohet punë nga: selami latifi 13 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto pun PUNOJM ME TULLA TE FASADES,SI KAMINA BEJM VESHJEN E SHTEPIVE--OBJEKTEVE ME TULLA TE FASADES, TARASA PREJ DRURI, 10 VJET PROVOJ PUNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim