rinori

Kërkohet punë nga: xhevati 11 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasada regips suvatieme te mbrendshmedhe jashtum dhe ndertime te vrazhta renovime Mar edhe kopenzim ndoni vetur etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim