Bejm ngjyrosjen e dyrve te aborrit dhe gilinderav

Kërkohet punë nga: Naimi 20 Dhj 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm ngjyrosjen e dyrve te aborrit dhe glinderave nga metali me kompresor ose me brush valak qysh ta lyp veni.nr viber.+37744475368.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim