Ofroj këto shërbime:

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: fasader 03 Jan 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Punë nga shtepija
Fasada te jashtme dhe te mbrendeshme,,
Renovime,knauf,ngjyr,glet etjj...
per me shumë informata na kontaktoni ne nr:049 703 635 049368750 044532117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim