Punojme Nxemje Qendrore Si Dhe Instalimin E Ujit

Kërkohet punë nga: ??? 25 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Punë nga shtepija
Punojme Nxemje Qendrore Si Dhe Instalimin E Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim