Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit

Kërkohet punë nga: ???? 23 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Punë nga shtepija
Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim