kerkoj pun si ndihmes kuzhinier

Kërkohet punë nga: ******* 07 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pune si ndihmes kuzhinier kam prevoj pune per me shum info ne nr telefonit 045 256 982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim