Bej fuga selikon izolimin e dritareve me fug

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Labinot 08 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Bej fuga selikon izolimin e dritareve me fug brenda dhe jasht banjot fuga selikon si te vizatune dalin dhe shallet dyrt fug komplet fugen labi afroni ngat dhe shikoni viat e selikonit ka osht i qit si kur ta vizaton dhe me lageshti nuk ka fuga selikoon labi me matrial timin 6.5ERo dhe me matrial te juve 2 ero un kam punuar ne zvicer lor tasht punoj kosov fuga labi.ks si ashtu dhe shtrimin e pllakav bejm me qmim 5 ero fadratin ju mirpresim por nje komoditet mat mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim