Parket & Laminat

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: NITI Parket 11 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Bejm pastrimin e parketit dhe patosit me pervoj pune nga gjermonia 25vjeqare . Per mashum info mund te kontaktoni ne numrin 044 315 173 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim