Punoj pun me gur edhe me tulla dekurative

Kërkohet punë nga: brahim 07 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
punoj pun nga guri dhe me tulla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim