Punojme Nxemje Qendrore Si Dhe Instalimin E Ujit

Kërkohet punë nga: fggf 08 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Punojme Nxemje Qendrore Si Dhe Instalimin E Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim