vozites per bager

Kërkohet punë nga: nesret 07 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Transport dhe Distribuim
por kam te gjitha kategorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim