Fasader

Kërkohet punë nga: I.zabelaj 05 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm keto pun suvatim brenda dhe jasht izolime me stiro poll dhe gjitha dekorime dhe moleraj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim