Konstruksione metalike

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: N T P "AL-METAL1" 08 Gsh 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm punimi dhe montimin e konstruksioneve metalike( palestrave sportive,terasave,pikave te karburantit,shtallave etj.si dhe rrethojav e dhe gilinderave te ndryshme nga hekuri dhe alumini.) Te gjitha punet kryhen me mbikqyrje te ingjinirit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim