Mure dekorativ

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: NPN start 03 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm mure dekorativ me rrjet ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim