Punë me gurë

Kërkohet punë nga: Negjmedin 27 Gsh 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm punë me gur me kualitet te lart Punojm labidar murë te gurit bëjm rregullime te oborreve me gur dhe me kubza te gurit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim