Punime me gur,rrasa,kubza, etj...

Kërkohet punë nga: albion 04 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punime te ndryshme po ashtu edhe renovimin e fugave nr i telit:044305732 qmimet sipas marrveshjes ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim